Scroll Top

Leerlingen helpen voedselbank

Leerlingen helpen voedselbank


[av_heading heading=’Leerlingen helpen voedselbank’ tag=’h1′ style=’blockquote modern-quote’ size=’22’ subheading_active=” subheading_size=’15’ padding=’10’ color=” custom_font=” admin_preview_bg=” av_uid=’av-wv93qh’][/av_heading]

Helpen in je eigen buurt

Enthousiaste leerlingen uit de leerlingenraad van het Globe College hebben 60 voedselpakketten overhandigd aan de Voedselbank Kanaleneiland. De inhoud van de voedselpakketten werd door de leerlingen zelf verzameld. Ook werden er zelfgeschreven kerstkaarten uitgedeeld. Henk IJmker van de Voedselbank reageerde enthousiast op het aanbod: “Wat een mooi aanbod. Een prachtig schoolproject en fijn dat jullie aan ons denken! ”.
Elk jaar wordt door het Globe College een goed doel gesteund. Dit jaar is gekozen voor de Voedselbank Kanaleneiland. “Wij vinden het belangrijk dat we een doel steunen dat dichtbij onze school is zodat onze leerlingen zien dat je ook in je eigen buurt kunt helpen.” aldus rector Frank Corneth.