Scroll Top

Aankondiging Globe Festival 2017

Aankondiging Globe Festival 2017


[av_heading heading=’Een festival met muziek, dans, een fashionshow, Globetalents….’ tag=’h1′ style=’blockquote modern-quote’ size=’22’ subheading_active=” subheading_size=’15’ padding=’10’ color=” custom_font=” admin_preview_bg=” av_uid=’av-1cm14′][/av_heading]
….en nog veel meer! Speciaal voor onze leerlingen en hun ouders organiseren wij een Globe Festival op 31 maart. Hou deze datum vast vrij in je agenda!

DOWNLOAD: flyer – Globefestival 2017

[av_hr class=’invisible’ height=’15’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-qlfs’]

[ytp_video source=”A4P4F0twMOk”]