Scroll Top

‘Lean On Me’ • Statement

‘Lean On Me’ • Statement

Op naar de stedelijke finale!

Wat gebeurt er als grenzen je creativiteit triggeren? Het Globe College, Vocal Statements en 1e jaars leerlingen hebben hun creatieve krachten gebundeld en iets moois bedacht in de coronaperiode: het maken van een muziekvideo op het nummer ‘Lean On Me‘ van Bill Withers.

Je stem leren gebruiken

Dit project gaat over samen zingen, schrijven en formuleren van zogenaamde statements. De leerlingen vinden zo hun stem en leren deze te durven gebruiken. Dit is belangrijk op school maar ook zeker later in hun leven! Iedere stem verdient het om gehoord te worden, iedere stem mag er zijn, evenwaardig.

Vanuit je eigen passie

Leerlingen maakten vanuit hun eigen passie een keuze om te zingen, dansen, tekenen of een Statement te formuleren en op te nemen. Omdat zingen in groepsverband niet mocht, werd de zang/het statement per leerling apart opgenomen en later samengevoegd. Op deze manier hebben de leerlingen samen en een geweldig eindproduct geleverd.

We zijn waanzinnig trots op onze leerlingen!