Scroll Top

Diploma-uitreiking

Diploma-uitreiking

Op naar de stedelijke finale!

Na de afgelopen maanden hard te hebben gewerkt, vierden de geslaagde leerlingen op donderdag 4 juni het einde van hun middelbareschooltijd. Ondanks de coronacrisis, is toch 99,4% van alle examenkandidaten geslaagd! Een mooie afsluiting van hun middelbare schoolloopbaan, hebben ze dan ook dik verdiend! We hebben ons uiterste best gedaan om van de acht(!) diploma-uitreikingen steeds weer een spectaculair en persoonlijk feest te maken.

Geslaagd, examenuitreiking op het globe college

Zo ontvingen we op 6, 7 en 8 juli alle geslaagden – per klas – met hun trotse ouders in de versierde aula van onze school. Deze feestelijke bijeenkomsten werden geopend door meneer Mulder en meneer Corneth. Verder werden de geslaagden liefdevol toegesproken door hun mentor en werden ze verrast met filmpjes van oud-docenten en oud-mentoren. Bij een feest hoort immers een cadeautje!

Tot slot betraden de leerlingen het podium, steeds in kleine aantallen, om daar hun welverdiende diploma te ondertekenen.

Succes met jullie vervolgopleiding en geniet van de vakantie!

De mentoren en docenten van leerjaar 4